”Ocak 2016 da kurulan Heka Farma, %100 yerli sermayeli İlaç ve Gıda takviyeleri üreten bir Türk ilaç firmasıdır. Heka Farma‘nın kuruluş felsefesi; insan sağlığına ve yaşam kalitesinin artırılmasına öncelik vererek Türk tıbbına fayda sağlamaktır.”

Hedeflerimiz

Gelecek yıllardaki hedefi Türkiye pazarında faaliyet gösteren, önde gelen ilaç üreticileri ve satıcıları arasında yer almaktır. Şirket bu amaç doğrultusunda yatırımlarını sürdürmektir.

Kalite Politikamız

Heka Farma, vizyonu ve hedefleri doğrultusunda, müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini karşılamayı, sürekli iyileştirme için sistemlerini periyodik olarak gözden geçirmeyi, kaliteli üretim için gerekli kaynakları sağlamayı, ulusal ve global düzeyde yasal gerekleri yerine getirmeyi, insan sağlığına ve güvenliğine uygun ilaç satmayı ve üretim yapmayı ilke edinen müşteri odaklı bir şirkettir.

Kurumsal Değerlerimiz

Heka Farma’da, insan sevgisi, dürüstlük, mükemmeli aramak, çalışanlarına ve çevreye karşı duyarlı olmak temel kurumsal değerleri oluşturmaktadır.

Çevre Politikamız

Heka Farma, sürdürülebilirlik politikaları çerçevesinde doğal kaynak kullanımına dikkat etmekte ve atıklarını kategorilere göre ayırmaktadır. Heka Farma yasal mevzuat ve gerekliliklere uyan, çevre amaç ve hedeflerini belirleyen, çevresel kirlilikleri ve bu kirliliklerin çevreye olan etkilerini tedarikçiden müşteriye kadar değerlendiren duyarlı bir şirkettir.